Prekės
Akcijos

Tapk mūsų komandos dalimi

Karjera

Mes čia - Osamoje - atliekame labai svarbų darbą. Mes palengviname bei praturtiname milijonų vartotojų gyvenimą duodami jiems didesnį pasirinkimą renkantis sultis, aliejų, saldumyną ar kavos puodelį.
 
Šiai kilniai misijai atlikti mes ypač kruopščiai renkamės savo darbuotojus. Ne visi vadybininkai, apskaitininkės, sandėlio darbuotojai ar vadovai tinka Osamai. Tik geriausi.
 
UAB "Osama" per 20 veiklos metų atlaikė dvi krizes 1998 m. ir 2008 m. Abi šios krizės išmokė,  kad svarbiausia įmonėje - žmonės, jie įmonės stuburas. Per abi krizes pavyko išsilaikyti dėl to, kad buvo rūpinamasi žmonėmis, toliau investuojama į mokymąsi. Dėka tobulejimo  išmokta efektyviau panaudoti resursus , nukreipti pastangas tinkama linkme.
 
Kiekvienais metais investuojama į darbuotojų apmokymus, kurie parenkami po metinio žinių/kompetencijų patikritimo, taip pat atlikus vadovų vertinimo – 360 ir kompanijos klimato tyrimus. Žmones kurie nori tobulėti kompanijoje gauna visapusišką palaikymą iš vadovų bei savininkų ne tik žodžiais, bet ir pinigais, karjeros galimybėmis, gaudami įdomius projektus prie kurių nori prisidėti. Tai parodo, kaip darbuotojai atsiliepia apie savo įmonę konkursinėje medžiagoje: "Aš myliu savo įmonę". 

Įmonėje skatinamas kūrybiškumas, todėl veikia įvairios motyvacinės programos – AČIŪ, Aš turiu idėją ir kt. Mums svarbi kiekvieno darbuotojo nuomonė bei idėjos. Taip pat kolektyve, kur žmonės praleidžia daugiau laiko nei namuose, yra skatinama ir palaikoma draugiška aplinka. Švenčiami gimtadieniai, sėkmingi sandoriai, ruošiamos staigmenos kolegoms, organizuojama bendra laisvalaikio veikla. Mums rūpi ir išorinė aplinka, tad prisidedame prie įvairių socialinių iniciatyvų, tokių, kaip DAROM, Kraujo donorystės akcijos, nacionalinė gerumo/pyragų diena, gamtos mylėtojų klubo programa vystoma tarptautiniu mąstu visuose ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir kt., tai padeda sukurti kolektyvo vienybę. 

Jei esi iniciatyvus, energingas, kūrybingas ir mėgsti mokytis ir gilintis į darbo procesus - mes priimsime tave į savo komadą. Nes čia - Osamoje - atliekame labai svarbų darbą!
 
UAB „Osama“ nuolatos ieško naujų komandos narių. Laukiame studentų praktikai (pardavimų, marketingo, vending srityse). Užpildyk savo CV bei motyvacinį laišką ir siųsk: info@osama.lt