Prekės
Akcijos

Distribucijos paslaugos

Distribucija

UAB „Osama“ vykdoma išmani distribucija - tai novatoriškas ir efektyvus paslaugų kompleksas, apimantis prekių platinimą, prekydėstą, marketingą ir logistiką. Jos dėka galite aiškiai įvertinti rinkos potencialą, lanksčiai rinktis, kur ir kiek investuoti, pagrįstai valdyti resursus, analizuoti situacijos progresą online režimu ir mokėti tik už realiai atliktus darbus.
Distribucija tai paslauga, leidžianti prekei nukeliauti kelią nuo gamintojo iki galutinio vartotojo, kuo plačiau prekes išplatinant rinkoje. Vienos prekės yra brangios, kitos pigios, vienos skirtos masiniam vartojimui, kitos tik tam tikram segmentui, vienos turi dideles investicijas į žinomumo kūrimą, kitoms pakanka tiesiog būti lentynoje, vienos yra naujos rinkoje, kitos jau besitraukiančios iš rinkos ir panašiai, todėl svarbu į šią situaciją pažiūrėti išmaniai arba kitais žodžiais kūrybiškai pritaikant kiekvienam produktui konkrečius sprendimus ir konkrečių paslaugų kompleksą.
UAB „Osama“ stengiasi į kiekvieną gamintoją, kiekvieną prekinį ženklą pažvelgti, kaip į unikalią sistemą, turinčią skirtingus poreikius, reikalavimus, pajėgumus, produktų apimtis ir tikslus. Tam buvo sukurtas išmanios distribucijos  paslaugų kompleksas, kad galėtume lanksčiai ir kūrybiškai pasiūlyti sprendimus ir paslaugas, reikalingas tik konkrečiam partneriui ir pačias palankiausias konkretaus produkto vystymo strategijas. Išmanios distribucijos paslaugų kompleksą sudaro daugiau, kaip 50 teikiamų paslaugų iš įvairių sričių: prekyba, logistiniai sprendimai, analizės ir marketingas.