Prekės
Akcijos

Apie mus

Apie mus

Osama – nuolatos tobulėjanti, ambicingų tikslų siekianti, veržli, prekybos paslaugų įmonė, kuri savo kokybišku darbu partneriams padeda pasiekti jų tikslus.

Lietuvoje įmonė įkurta 1997 metais, Latvijoje – 2002 metais. Osama jau 25 metus yra viena iš stipriausių prekybos paslaugas teikiančių imonių Lietuvoje ir Latvijoje.

Visais laikais, plėtojant verslą, rinkai nuolatos keičiantis, vartotojų poreikiams augant, o konkurencijai didėjant, nebepakanka žinoti rinkos dalies, bendrųjų sąnaudų ar maržos. Prekybos tinklai turi didžiulę derybinę galią, o sąlygų gerinimas tampa nemenku iššūkiu, todėl įmonė nuolat investuoja į procesų tobulinimą, darbuotojų kompentencijų kėlimą. Osama buria profesionalų komandą, teikia didelę reikšmę mokymuisi ir nuolatiniam tobulėjimui, o tai padeda kokybiškiau ir efektyviau teikti paslaugas.

Šiuo metu Osama turi daugiau nei 5000 klientų Lietuvoje ir daugiau nei 3000 klientų Latvijoje, dirba su 115 gamintojų visoje Europoje. Savo klientams tiekia daugiau kaip 1000 skirtingų produktų pozicijų. Daugelis prekinių ženklų yra lyderiaujantys rinkoje, pvz. Kubuš, Tymbark, Rasa, Kėdainių konservų fabrikas, Fini, Roshen ir kiti.

Logotipas

Osamos logotipas atspindi sėkmingo darbo vertybes. Tamsiai žalia logotipo spalva simbolizuoja draugiškumą, atvirą bendravimą su klientais ir tiekėjais. Pastovumą ir patikimumą atspindi tvirtas ir aiškus šriftas. Grafinis ženklas logotipo kairėje simbolizuoja tvarkingai išdėstytas prekes, o viduje išdėstyti kvadratėliai rodo vis gerėjančių rodiklių diagramą. Prekių išplatinimas ir priežiūra parduotuvėse yra stipriausias kompanijos bruožas. Kylantys pardavimai – nuolatinio sunkaus ir profesionalaus darbo rezultatas.

Pavadinimo reikšmė

Osama – trumpas ir aiškus žodis, arabų kalboje reiškiantis garbę ir šlovę.