Prekės
Akcijos

Apie mus

Apie mus

Osama – nuolatos tobulėjanti, ambicingų tikslų siekianti, veržli, prekybos paslaugų įmonė, kuri savo kokybišku darbu partneriams padeda pasiekti jų tikslus.

Lietuvoje įmonė įkurta 1997 metais, Latvijoje – 2002 metais. Osama jau 25 metus yra viena iš stipriausių prekybos paslaugas teikiančių imonių Lietuvoje ir Latvijoje.

Visais laikais, plėtojant verslą, rinkai nuolatos keičiantis, vartotojų poreikiams augant, o konkurencijai didėjant, nebepakanka žinoti rinkos dalies, bendrųjų sąnaudų ar maržos. Prekybos tinklai turi didžiulę derybinę galią, o sąlygų gerinimas tampa nemenku iššūkiu, todėl įmonė nuolat investuoja į procesų tobulinimą, darbuotojų kompentencijų kėlimą. Osama buria profesionalų komandą, teikia didelę reikšmę mokymuisi ir nuolatiniam tobulėjimui, o tai padeda kokybiškiau ir efektyviau teikti paslaugas.

Šiuo metu Osama turi daugiau nei 5000 klientų Lietuvoje ir daugiau nei 3000 klientų Latvijoje, dirba su 115 gamintojų visoje Europoje. Savo klientams tiekia daugiau kaip 1000 skirtingų produktų pozicijų. Daugelis prekinių ženklų yra lyderiaujantys rinkoje, pvz. Kubuš, Tymbark, Rasa, Kėdainių konservų fabrikas, Fini, Roshen ir kiti.

Logotipas

Osamos logotipas atspindi sėkmingo darbo vertybes. Tamsiai žalia logotipo spalva simbolizuoja draugiškumą, atvirą bendravimą su klientais ir tiekėjais. Pastovumą ir patikimumą atspindi tvirtas ir aiškus šriftas. Grafinis ženklas logotipo kairėje simbolizuoja tvarkingai išdėstytas prekes, o viduje išdėstyti kvadratėliai rodo vis gerėjančių rodiklių diagramą. Prekių išplatinimas ir priežiūra parduotuvėse yra stipriausias kompanijos bruožas. Kylantys pardavimai – nuolatinio sunkaus ir profesionalaus darbo rezultatas.

Pavadinimo reikšmė

Osama – trumpas ir aiškus žodis, arabų kalboje reiškiantis garbę ir šlovę.

 OSAMOS istorija

UAB „Osama“ veiklos pradžia yra 1997 m., tačiau reali prekybinė veikla prasidėjo jau 1994 m., kai buvo įkurta individuali įmonė ir sumanyta atvežti į Lietuvą spalvotų polietileninių maišelių su rankenomis. Pirmoji partija – apie 15 dėžių – buvo vežama iš Varšuvos keleivinio traukinio kupė.

Prekė, jos kaina ir platinimas tiko rinkai ir verslas ėmė didėti. Maišeliai jau nebuvo vežami keleiviniais vagonais, buvo pereita prie mikroautobusų, o dar vėliau – didelių sunkvežimių. Asortimente atsirado sultiniai stikliniuose indeliuose, arbata, kava ir kt. 1997 metais Kaune įkuriant „Osama“ bendrovę, jau buvo suburtas apie 10-ties patyrusių darbuotojų kolektyvas. Tais pačiais metais buvo atidaryti filialai Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. 2002 m. įkurtas filialas Latvijoje – „Osama Distributors“.

2012 m. pradėtas vystyti prekybos iš automatų padalinys, kuris šiandien tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje užsiima kavos bei kitų karštųjų gėrimų ir vandens aparatų nuoma bei prekyba. Siūlome aparatus tiek ofisams, tiek didelėms įstaigoms.

2016 m. pradėta vėsioji logistika, kuriai reikalingas specialus temperatūrinis režimas. 

Puoselėjamos vertybės

UAB „Osama“, skatindama ne tik savo darbuotojus tobulėti, bet ir pati norėdama tapti įmone, kurioje gera dirbti, priėmė sprendimą eiti keliu, kuriame puoselėjamos tokios vertybės, kaip skaidrumas, kūryba, vieningumas, atvirumas, mokymasis ir dalijimasis.

Tobulėjanti, greitai besimokanti organizacija gyvuojanti darnoje su aplinka. Osama buria nuolat augančią profesionalų komandą, teikia reikšmę mokymuisi ir nuolatiniam tobulėjimui, kas padeda gyventi darnoje ir tarpusavio harmonijoje, siekti bendrų tikslų, tarpusavyje dalintis atradimais ir patirtimis.

Vieninga - palaikanti komanda – pasitikinti vienas kitu, palaikanti iniciatyvas bendruomenė besirūpinanti bendru gerbūviu. Osamos komandą vienija tarpusavio pasitikėjimas, geranoriškas vienas kito sąvybių priėmimas ir iniciatyvumas rūpinantis bendra įmonės veikla. Neieškoma kaltų, klaidas ir problemas sprendžiama drauge, nes tai paliečia kiekvieną bendruomenės narį asmeniškai.

Kurianti naujas paslaugas, ieškanti naujų pajamų šaltinių. Rinkoje nuolat iškyla poreikis naujoms paslaugoms ar prekėms. Visuomet siekiame išpildyti klientų lūkesčius, todėl drąsiai imamės naujų veiklos krypčių, vystome naujus projektus.

Skaidri  ir atvira, nuoširdūs, draugiški santykiai su partneriais ir kolegomis. Organizacijoje darbuotojai kuria draugišką, atvirą ir palaikančią darbo aplinką. Su kolegomis ir partneriais puoselėjame skaidrumu ir pasitikėjimu grįstus santykius.

Besidalinanti  įgaliojimais, atsakomybėmis. Dalintis žiniomis, įgaliojimais, sėkme, pertekliumi, nuoširdžia pagalba su savo bendruomenės žmonėmis, tai Osamos skiriamasis bruožas. Tokioje įmonėje sprendimus priiminėja patys žmonės, turėdami mintyje įmonės vertybes ir naudą jai. Tokiu būdu sprendimai priimami greičiau, kompanija tampa konkurencinga, žmonės jaučiasi šeimininkais, sprendimų priėmėjais, o ne vykdytojais.