Prekės
Akcijos

Prekių pardavimas

KAS YRA IŠMANUS PREKIŲ PARDAVIMAS?
 
Kad pardavimas vyktų sklandžiai neužtenka tik laiku atvežti prekes į kuo didesnį prekybos vietų skaičių. Tam reikalingas ir  patrauklus prekių pateikimasnuolatinė profesionali jų priežiūra. UAB „Osama“ įneša visiškai naują požiūrį į darbo kultūrą distribucijos paslaugų sektoriuje - pradininkai ir kartu išskirtiniai šiame versle sukūrę išmanią  kokybės efektyvumo sistemą – OMS – Osama merchandising system, kuri jau pardavimo pardavimo procese padeda pažvelgti į kiekvieną klientą, kaip unikalią sistemą, siūlančią skirtingus produktus, turinčią skirtingus pajėgumus. Kiekvieno pardavėjo tikslas, išsiaiškinti viską apie produktą ir pasiūlyti išskirtines vertės idėjas, tad šioje vietoje labai svarbus kūrybiškumas, tam reikia būti įvairiapusišku, pasižiūrėti į produktą iš įvairių perspektyvų, kad suteikti realią naudą.
 
KUO IŠSISKIRIA UAB "OSAMA" PARDAVIMO PASLAUGOS?
 
PAŽADŲ LAIKYMASIS-LANKSTUMAS-NUOLATINIS TOBULĖJIMAS-SUMANUMAS
 • UAB „Osama“, turėdama daugiametę prekybos patirtį bei patyrusią pardavėjų komandą, yra užmezgusi puikius santykius su klientais. Klientams pristatomi nauji produktai, vedamos derybos dėl jų įvedimo, esamų pozicijų pagerinimo, akcijų organizavimo bei kitų sąlygų. Pažadų laikymasis ir lankstumas padeda sukurti ir palaikyti puikius santykius su klientais.
 • Siekiama, kad pardavėjų komanda nuolat tobulintų žinias, tam net keletą kartų metuose organizuojami pardavimo kompetencijų kėlimo mokymai.
 • Turint gausią pardavėjų komandą visoje Lietuvoje ir Latvijoje, sumaniai apgalvojami visi procesai ir tokiu būdu taupomi partnerių kaštai darbo ištekliams. Užsakymai priimami ne tik elektroninėmis priemonėmis ar telefonu, bet ir tiesioginio vizito pas klientą metu.
Teikiame pagrinde šias pardavimų paslaugas:
 • Pagrindinė akcija - UAB "Osama" yra sukūrusi išmanią sistemą, kuri leidžia geriau pasirūpinti atstovaujamais produktais. Pagrindinės akcijos paslauga sukuria išskirtinį dėmesį nurodytiems produktams tarp kitų akcijų, padeda įžvelgti prekės ženklo potencialą ir tobulintinas vietas, leidžia žengti dideliu žingsniu prieš konkurentus ir lengviau pasiekti apyvartos bei pelno tikslus. 
 • Planogramų kontrolė - su išmania OMS sistema yra galimybė online stebėti savo prekių lentynose išdėstymą ir problemines vietas bei susitarimų vykdymą.
 • Akcijų kontrolė - vykdoma kainų priežiūros kontrolė, kad akcijos metu būtų gerai matoma kaina, laiku papildomi likučiai, lentynų užkrovimas iš sandėlio bei iškabinama reklaminė medžiaga.
 • Stovų kontrolė - prižiūrima, kad produkcija būtų užkrauta ne tik lentynose, bet ir papildomose ekspozicijose, koordinuojami produktų likučiai, stovų matomumas ir apyvartumas.
 • Fiksuota distribucija - turėdami platų rinkos matymą, suteiksime jums konsultaciją, kokio lygio distribucija reikalinga konkrečiam prekiniam ženklui, kokio lygio parduotuvėms yra orientuotas produktas, o su išmania OMS programa būsite užtikrinti, kad sutarti susitarimai yra vykdomi. 
 • Aktyvus pardavimas - plačiai išvystyta pardavėjų komanda kiekvieną dieną lanko klientus tiesiogiai, veda derybas ir išplatina prekes visose galimose pardavimo vietose. 
 • Telesale - tai aktyvus pardavimas ir užsakymų priėmimas telefonu.
 • Neaktyvus pardavimas - klientų patogumui užsakymus galima siųsti ir elektroniniu paštu.
 • Motyvacija agentams - sukuria galimybes žmonėms parduoti virš savo galimybių ribų.
 • Kategorijos valdymas – turėdami išmanią lentynų valdymo sistemą ir profesionalią komandą, patariame, kaip optimaliai paskirstyti produktus lentynų plote, kad jie atneštų didžiausią apyvartą ir pelną. 
 • Kainų ir naujų produktų monitoringas – atliekame visos rinkos, visų konkuruojančių produktų kainų bei naujai įvedamų į rinką reguliarių ir akcijinių produktų monitoringą.