Prekės
Akcijos

Naujienos

Antrus metus iš eilės - UAB „Osama“ - geriausias metų platintojas

2015 11 25

Džiaugiamės, kad esame vertinami - UAB „Osama“ - metų platintojas
 
Dar prieš keletą metų buvo įprasta manyti, jog lenkiški produktai yra patys pigiausi ir prasčiausios kokybės. Šiuo metu lentynose gausu iš Lenkijios atvežtų produktų, kuriuos platina daugybė įmonių. UAB „Osama“ yra viena iš jų, lenkišką produkciją pradėjusi platinti jau prieš 18 metų. Daugiametė patirtis ir platinamos produkcijos apimtys rodo tai, kad negalima vienareikšmiškai teigti, jog lenkiška produkcija yra prasta ar nekokybiška. UAB „Osama“ kartu su vystomų prekinių ženklų gamintojais daug dėmesio skiria vartotojų įpročių, poreikių analizei, todėl yra atsigręžiama į žmogų, jo lūkesčius, gyvenimo būdą, tempą. Yra orientuojamasi į sveikesnius, kokybiškesnius, naudingesnius, daugiau pridėtinės vertės ar teigiamų emocijų kuriančius produktus. Didelis dėmesys skiriamas gamintojų patikimumui bei perspektyvumui.
 
Šiuo metu įmonė dirba su 52 gamintojais, iš kurių 13 yra Lenkijos gamintojų.  Per 2014 metus iš lenkiškos produkcijos įmonė turėjo 13.881.256 EUR apyvartą. Tai sudarė 59 proc. nuo bendros įmonės apyvartos. Pagrindinis ir stipriausias UAB „Osama“ partneris Lenkijoje - Maspex įmonių grupė, valdanti žinomus prekinius ženklus, kaip Tymbark, Kubus, Lubella, La Festa ir kt.
 
Vaikiškų gėrimų kategorijoje su UAB „Osama“ pagalba ir daugiamete patirtimi, Kubus sultys ir nektarai užima 57 proc. vaikiškų sulčių rinkos, o sulčių gėrimai užima net 80 proc. ir yra neginčyjamas lyderis. Šiais metais prekės ženklas daug dėmesio skyrė gan naujos produktų kategorijos – vaisių ir daržovių tyrelių vystymui. UAB „Osama“ kartu su prekės ženklu Kubus jau keletą metų iš eilės Lietuvos ikimokyklinėse ugdymo įstaigose vykdo Kubuš meškučio gamtos mylėtojų klubo programą. Programa patvirtinta Lietuvos ikimokyklinių įstaigų vadovų asociacijos. 2015 metais programoje dalyvavo 15 000 vaikų iš 184 Lietuvos darželių-lopšelių. Auklėtojams bei jų auklėtiniams buvo skirtos nemokamos metodinės ugdymo priemonės ekologijos, sveikos mitybos bei gyvensenos temomis, siekiant auginti sveiką, globaliai mąstančią ir atsakingą vaikų kartą.
 
Remiantis Nielsen duomenimis, Tymbark sultys taip pat yra pirmame sulčių kategorijos trejetuke. Kita plati vystoma kategorija yra tirpūs kavos gėrimai, tirpios arbatos bei kakava. 
 
Dar viena stipri platinamų lenkiškų produktų kategorija – Lubella makaronai. Siekiant vystyti sveikesnių, kokybiškesnių produktų vartojimą Lietuvoje, jau antrus metus daug dėmesio skiriama visadalių grūdų reklamai, taip pat didelės investicijos skirtos paprastų Lubella makaronų receptūros pagerinimui, pakeičiant aukštesnės kokybės miltais. Šiuo metu Lubella yra 3 makaronų kategorijos trejetuke, o visadalių makaronų kategorijoje yra 2 vietoje, tuo tarpu 2014 m. atlikto vartotojų tyrimo duomenimis, pagal vartotojų suvokimą, prekinis ženklas Lubella yra 2 vietoje.
 
Kiti žinomi Lenkijos gamintojų prekiniai ženklai, UAB „Osama“ prekių krepšelyje – Papernet, Regina, Vigora, E. Wedel, Luksja, Vitax ir kt. Šiais metais prie įmonės prisijungė dar vienas stiprus Lenkiškų produktų gamintojas SANTE. Tai dribsniai, traškūs batonėliai, duoniukai, sausainiai, savo sudėtyje turintys daug maistingų ir vertingų skaidulinių medžiagų, vitaminų, mineralų, tikrų vaisių ir riešutų. Produktai skirti savo sveikata ir aktyviu gyvenimo būdu besirūpinantiems žmonėms. Žmonėms, kurie ypatingą dėmesį skiria sveikam gyvenimo būdui ir subalansuotai mitybai.
 
Įmonė gali didžiuotis, kad partnerių skaičius šiais metais perkopė 5105 prekybos taškų, tarp kurių yra vidutiniai ir didieji prekybos tinklai, smulkios prekybos vietos, HoRECa, ofisai, degalinės, mokyklos bei karštųjų gėrimų ir užkandžių automatai. Įmonė dirba 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir valdo 8200 kv. m. sandėlių ploto. Tad UAB „Osama“ platinama produkcija operatyviai pasiekia visus Lietuvos miestus ir miestelius.