Prekės
Akcijos

Naujienos

Rinka diktuoja madas ir renkasi gyventi SVEIKIAU!

2018 06 15

2016 m. Nielsen tyrimų duomenys rodo, kad 75 proc. vartotojų nerimauja dėl ilgalaikio dirbtinių ingredientų poveikio maiste, o 64 proc. prisižiūri savo mitybą atsižvelgdami į produktų sudėtį. Žvelgiant į tai Lietuvoje, kaip ir kitose ES šalyse žmonės jau sutinka mokėti daugiau už kokybę, ekologiją, kas lemia geresnę sveikatą ar mažesnę taršą aplinkai.
 
Tai rodo ir prekybos tinklų pardavimai, rodantys, kad auga sveikų produktų tendencijos. Vis dažniau parduotuvių lentynose galima pamatyti produktus be laktozės, be pridėtinio cukraus, be gliuteno, be dažiklių ir konservantų, su didesniu baltymų kiekiu, viso grūdo produktų su daugiau skaidulinių medžiagų ir pan. 
 
Ši tendencija pastebima ir HORECA kanale. Vartotojai vis dažniau teiraujasi ir į meniu įtraukiami vegetariški, veganiški patiekalai, o tradicinio maisto mėgėjai ieško sveikesnių alternatyvų. Baruose jau galima paskanauti picos ar kebabų keptų iš visadalių grūdų miltų, įsigyti saldumynų ruoštų be cukraus, ar augalinio pieno kokteilių, ledų. Vartotojai vis dar linkę valgyti skaniai, bet sveikai.
 
UAB Osama kartu su prekiniu ženklu LUBELLA šias tendencijas pajuto jau prieš keletą metų į rinką išleidę naują produktą - visadalių grūdų makaronus, kurie sukūrė naujas rinkos tendencijas ir apskritai naują produktų nišą bei atvėrė kelius kitiems gamintojams.
 
Šiuo metu gamintojai gerina produktų sudėtį atsižvelgdami į kintančius vartotojų poreikius bei besikeičiančius ribojimus vaikų maitinimo įstaigose. Tad daugelis gamintojų jau turi rinkos poreikius atitinkančius produktus, kuriuos kasdien pristatome į parduotuvių lentynas. Itin platų sveikų produktų asortimentą siūlo gamintojai SANTE, Tymbark, Kubus, Lubella, PEZ, FINI, GLOBUS, VENDOME, MLEKOVITA, TALER, Kėdainių konservų fabrikas, INKA, Valio-Alma, Lukšių vėsioji produkcija, Dora mėsos gaminiai, Birštono mineraliniai vandenys ir kiti. 
 
UAB Osama džiaugiasi, kad sparčiai žengia su rinkos tendencijomis ir savo krepšelį papildė lietuvių gamintojo AUGA ekologiška produkcija, kuri yra sertifikuota specialia ES licenzija. Taip pat reaguojant į poreikį gyventi sveikai ir blaiviai, UAB Osama pradėjo bendradarbiavimą su nealkoholinio vyno gamintoju VENDOME, kuris turi tarptautinį sertifikatą HALAL, kas patvirtina, jog gėrime yra 0 laipsnių alkoholio, tad yra saugus vartoti besilaukiančioms moterims, vairuojantiems asmenims ar jaunuoliams, norintiems pasimėgauti žaismingais burnoje sprogstančiais burbuliukais. 
 
UAB Osama sulaukia pasiūlymų ir iš sveikuolių organizuojamų renginių. Džiugu, kad jau turime produktų, kuriais galime patenkinti net inoringiausių mitybos įpročių turinčias vartotojų grupes. Šį kartą vienas iš pirmųjų UAB Osama krepšelyje atsiradusių prekinių ženklų INKA, siūlančio daug skaidulinių medžiagų turinčius miežių ir cikorijų kavos gėrimus, tinkančius net vaikams ar besilaukiančioms moterims, patenkino Vilniuje vykusio sveikuolių festivalio - Vegafest dalyvius.
 
Plačiau apie festivalį: