Prekės
Akcijos

Naujienos

Jie tik turi svajonę, mes galimybes

2017 11 08

Kalėdos – stebuklų metas, tad tapkime patys tuo stebuklu kažkam, ko visai nepažįstam, bet jo noras kažkuo jums pažįstamas, artimas. Turbūt kiekvienas turite svajonių ir tikrai esate patyrę, koks jausmas apima, kai įgyvendinate savo svajonę. Neįtikėtina, bet yra kas svajoja tiesiog apie naujus batus arba apie naują striukę. Ar įsivaizduojat kiek vaikai kartais patiria patyčių, dėl to, kad yra kitokie arba, kad neturi tokių daiktų, kaip turi jų bendraamžiai? Galbūt kažkas jau dalyvaujate šiame projekte savarankiškai, o galbūt kažkas net nežinote, kad toks yra, tad dalinamės informacija.
 
Mechanizmas labai paprastas: užeik į tinklalapį http://vaikusvajones.lt/, išsirink tau mielą vaiko svajonę (svajonės įvairios, nuo batų, žaislų iki komodų, o vaikai tik iš nepasiturinčių socialinės rizikos šeimų, kurias prižiūri socialiniai darbuotojai), pažymėk, kad nori įgyvendinti pasirinkto vaiko svajonę, įvesk savo duomenis ir iš socialinio darbuotojo atsakingo už vaiką gausi informaciją, kur perduoti dovaną. Gali siųsti paštu arba nuvykti ir įteikti vaikui dovaną asmeniškai.
 
Išpildyti 1 vaiko svajonę yra taip nedaug ir tuo pačiu tam vaikui tai gali reikšti labai daug.
Tai jokiu būdu nėra privaloma tačiau didžiuojamės, kad UAB "Osama" kolektyvas tai daro savo iniciatyva ir taip prisideda gerais darbais pasauliui.