Prekės
Akcijos

Naujienos

Kubuš remia Vaikų plaukimo varžybas

2017 11 04

Lapkričio 3 d. "Girstučio" sporto komplekse vyko klubo Banga "Iššūkio" vaikų plaukimo varžybos.

Savo jėgas išbandė virš 200 plaukimo klube sportuojančių, įvairaus amžiaus grupių vaikų.  Varžybų dalyviai rungėsi trijose amžiaus grupėse (gim. 2006 ir vyresnių, gim. 2007-2008 bei gim. 2009 metais ir jaunesnių). Jauniausiųjų laukė asmeninės 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi bei nugara rungtys, o vyresnieji išbandė savo jėgas 100m. nuotoliuose.

Nugalėtojų ir prizininkų laukė apdovanojimai bei rėmėjų įsteigti prizai, o amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti papildomais "didžiaisiais" prizais.
„Šis renginys ypatingas tuo, kad tokio amžiaus vaikams varžybos Lietuvoje rengiamos ne taip ir dažnai, jau nekalbant apie varžybas olimpinius standartus atitinkančiame 50 metrų baseine. Varžybos vykdytos naudojant „Meet Manager“ programą, o rezultatai fiksuoti „Omega Quantum Swiss Timing“ laiko fiksavimo įranga – tai nėra dažna praktika vaikų varžybose. Visą tai darėme norėdami kelti vaikų plaukimo varžybų lygį Lietuvoje. Šiemet į varžybų programą įtraukėme ir 100m. ilgio nuotolius - todėl varžybas pavadinome "Iššūkiu", nes didžiajai daliai vaikų tai naujas nuotolis, kuriame jėgas yra išbandę tik treniruočių metu  – pasakojo organizatorius, plaukimo klubo „Banga“ direktorius Andrius Survila.

Renginio metu susirinkusius svečius linksmino KUBUS meškinas, varžybų dalyviai vaišinosi gaiviuoju vandeniu ir sausainiais "KUBUS", o amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti "KUBUS" vandeniui atspariomis garso kolonėlėmis!
Dėkojame renginio organizatoriams už jau tęstiniu tapusį bendradarbiavimą. 

daugiau:

kas vyksta kaune

Klubas Banga