Prekės
Akcijos

Naujienos

UAB "Osama" geriausias metų platintojas 2016

2016 11 19

Jau penktą kartą organizuojame apdovanojimų vakarą Polish Business Awards 2016, kurio metu bus įteikti apdovanojimai įmonėms, kurios sėkmingai vykdo savo veiklą Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo srityje.
UAB "Osama" jau trečius metus iš eilės apdovanojama, kaip geriausias lenkiškų produktų metų platintojas, o jos atstovaujamas prekinis ženklas KUBUS, paskelbtas populiariausiu metų lenkišku prekiniu ženklu.

Nominuoti apdovanojimui galima 4 kategorijose:

1)      Metų lenkiškas prekės ženklas.Šioje kategorijoje apdovanosime Lenkijos gamintoją, kurio prekės ženklas Lietuvoje pasižymi didžiausiu vartotojų pasitikėjimu, simpatija ir lojalumu.  

2)      Lietuvos lenkų įmonė. Šioje kategorijoje apdovanosime didžiausius pasiekimus rinkoje pasiekusią, Lietuvos lenkų visuomenės nariams priklausančią, įmonę.

3)      Smulkaus verslininko sėkmė rinkoje. Šioje kategorijoje apdovanosime smulkų arba vidutinį verslą (atitinkantį 2004 m. liepos 2 d. Lenkijos Respublikos Ūkinės komercinės veiklos laisvės įstatymo apibrėžimą), kuris sėkmingai vykdo savo veiklą Lietuvos rinkoje, atsižvelgiant į turimą rinkos poziciją, pajamų stabilumą, klientų pripažinimą ir t.t.

4)      Metų platintojas. Šioje kategorijoje Vertinimo komisija išrinks ir apdovanos lenkišką produkciją platinančią Lietuvos bendrovę, kuri šioje srityje turi didžiausius pasiekimus. 

Ankščiau buvo laikomasi nuostatos, kad lenkiški produktai yra prastos kokybės ir pigiausi. Tačiau kuo toliau, šis požiūris keičiasi, nes parduotuvių lentynose atsiranda vis daugiau kokybiškos ir pirkėjui patrauklios lenkiškos produkcijos, kurią platina daug įmonių, viena iš jų – UAB „Osama“. Įmonė pradėjo platinti lenkišką produkciją beveik prieš 20 metų. UAB „Osama“ skiria daug dėmesio vartotojų poreikiams, įpročiams analizuoti, atsižvelgia į patį žmogų, jo lūkesčius, greitėjantį gyvenimo tempą. Stengiasi orientuotis į sveikesnius, kokybiškesnius, turinčius pridėtinės vertės produktus bendradarbiaudama su patikimais bei perspektyviais gamintojais. UAB „Osama“ teikia prekių platinimo paslaugas visose galimose pardavimo vietose, organizuoja prekių priežiūrą parduotuvių lentynose, teikia sandėliavimo paslaugas. Šiuo metu įmonė valdo beveik 20 000 kv. m. sandėliavimo ploto Lietuvoje ir Latvijoje.

„Creditinfo“ duomenimis, įmonėje dirba 156 žmonės. „Osama“ praėjusiais metais gavo 36,8 mln. Eur pajamų – 5,7 proc. daugiau nei 2014 m.

Šiuo metu įmonė dirba su 56 gamintojais, iš kurių yra 15 Lenkijos gamintojų. Per 2015 metus iš lenkiškos produkcijos įmonė turėjo 12 490 711 EUR apyvartą. Tai sudarė 51,5  proc. nuo bendros įmonės apyvartos.

Pagrindinis ir stipriausias UAB „Osama“ partneris Lenkijoje – Maspex įmonių grupė, kuri valdo tokius prekių ženklus kaip Tymbark, Kubuš, Lubella, La Festa ir kt.

UAB „Osamai” kartu su Lenkijos kompanija Maspex, šiemet tai jubiliejiniai prekinių ženklų metai. Prekinis ženklas Kubuš šiais metais švenčia savo 20-ąjį, Lubella – 60-ąjį, o Tymbark – net 80-ąjį jubiliejus. Tai parodo, kad klientų pasitikėjimas tai ilgametis įdirbis, nes mūsų prekiniai ženklai, pasiūla auga kartu su jų vartotojais.

Kubuš sultys ir nektarai vaikiškų gėrimų kategorijoje užima beveik 65 proc. vaikiškų sulčių rinkos ir yra neginčijamas rinkos lyderis. Toks rezultatas pasiektas su UAB „Osama” ilgamete patirtimi. Įmonė kartu su prekės ženklu Kubuš jau keletą metų iš eilės Lietuvos ikimokyklinėse ugdymo įstaigose vykdo Kubuš meškučio gamtos mylėtojų klubo programą. Programa patvirtinta Lietuvos ikimokyklinių įstaigų vadovų asociacijos ir bendradarbiauja kartu su VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija”. 2015 metais programoje dalyvavo 15 000 vaikų iš 184 Lietuvos darželių-lopšelių. Auklėtojams bei jų auklėtiniams yra skiriamos nemokamos metodinės ugdymo priemonės ekologijos, sveikos mitybos bei gyvensenos temomis, siekiant auginti sveiką, globaliai mąstančią ir atsakingą vaikų kartą. Esant dideliam dideliam darželių susidomėjimui bei aktyvumui, programą nuspręsta vykdyti ir 2016 bei 2017 metais.

Kita stipri kategorija – Lubella makaronai. Lietuvoje skatinant vartoti sveikesnius, kokybiškesnius produktus, daug dėmesio skiriama visadalių grūdų reklamai. Atsižvelgiant į vartotojų požiūrį bei sveikesnio gyvenimo būdo propagavimą, didelės investicijos skiriamos makaronų receptūros tobulinimui, gerinimui, keičiant paprastus miltus į aukščiausios kokybės miltus. Šiuo metu Lubella makaronai yra treti makaronų kategorijos trejetuke.

Remiantis Nielsen duomenimis, Tymbark sultys taip pat yra pirmame sulčių kategorijos trejetuke.

Kita plati vystoma kategorija yra tirpūs kavos gėrimai, tirpios arbatos bei kakava.

Kiti žinomi Lenkijos gamintojų prekiniai ženklai, UAB „Osama” prekių krepšelyje – Papernet, Regina, Vigora, E. Wedel, Luksja, Vitax, SANTE. Prisijungęs šis gamintojas papildė „Osama” prekių krepšelį dar vienais kokybiškais, sveikais produktais, tokiais kaip dribsniai, sveikuoliški batonėliai, duoniukai ir kita, kuriuose gausu vitaminų, gerųjų skaidulinių medžiagų, mineralų bei proteinų jie puikiai tinka žmonėms besirūpinantiems savo sveikata, sportininkams.

Įmonė didžiuojasi, kad kasdien auga partnerių skaičius, tai didieji bei vidutiniai prekybos tinklai, smulkios prekybos vietos, HORECA, ofisai, degalinės, mokyklos bei karštųjų gėrimų ir užkandžių automatai. Įmonė įsikūrusi 5 didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir valdo 8200 kv. m. sandėlių ploto, taip suteikiama galimybė produkciją platinti operatyviai, pasiekiant visus Lietuvos miestus ir miestelius. 

Daugiau informacijos skelbiama:

http://zw.lt/gospodarka/polish-business-awards/

http://www.wilnoteka.lt/pl/artykul/znamy-laureatow-5-edycji-konkursu-polish-business-awards

http://l24.lt/pl/gospodarka/item/158875-nagrodzono-firmy-aktywne-we-wspolpracy-polsko-litewskiej