Prekės
Akcijos

Tapk mūsų komandos dalimi

Karjera

Mes čia - Osamoje - atliekame labai svarbų darbą. Mes palengviname bei praturtiname milijonų vartotojų gyvenimą duodami jiems didesnį pasirinkimą renkantis sultis, aliejų, saldumyną ar kavos puodelį.
 
Šiai kilniai misijai atlikti mes ypač kruopščiai renkamės savo darbuotojus. Ne visi vadybininkai, apskaitininkės, sandėlio darbuotojai ar vadovai tinka Osamai. Tik geriausi.
 
UAB "Osama" per 20 veiklos metų atlaikė dvi krizes 1998 m. ir 2008 m. Abi šios krizės išmokė,  kad svarbiausia įmonėje - žmonės, jie įmonės stuburas. Per abi krizes pavyko išsilaikyti dėl to, kad buvo rūpinamasi žmonėmis, toliau investuojama į mokymąsi. Dėka tobulejimo  išmokta efektyviau panaudoti resursus , nukreipti pastangas tinkama linkme.
 
Kiekvienais metais investuojama į darbuotojų apmokymus, kurie parenkami po metinio žinių/kompetencijų patikritimo, taip pat atlikus vadovų vertinimo – 360 ir kompanijos klimato tyrimus. Žmones kurie nori tobulėti kompanijoje gauna visapusišką palaikymą iš vadovų bei savininkų ne tik žodžiais, bet ir pinigais, karjeros galimybėmis, gaudami įdomius projektus prie kurių nori prisidėti. Tai parodo, kaip darbuotojai atsiliepia apie savo įmonę konkursinėje medžiagoje: "Aš myliu savo įmonę". 

Įmonėje skatinamas kūrybiškumas, todėl veikia įvairios motyvacinės programos – AČIŪ, Aš turiu idėją ir kt. Mums svarbi kiekvieno darbuotojo nuomonė bei idėjos. Taip pat kolektyve, kur žmonės praleidžia daugiau laiko nei namuose, yra skatinama ir palaikoma draugiška aplinka. Švenčiami gimtadieniai, sėkmingi sandoriai, ruošiamos staigmenos kolegoms, organizuojama bendra laisvalaikio veikla. Mums rūpi ir išorinė aplinka, tad prisidedame prie įvairių socialinių iniciatyvų, tokių, kaip DAROM, Kraujo donorystės akcijos, nacionalinė gerumo/pyragų diena, gamtos mylėtojų klubo programa vystoma tarptautiniu mąstu visuose ikimokyklinėse ugdymo įstaigose ir kt., tai padeda sukurti kolektyvo vienybę. 

Jei esi iniciatyvus, energingas, kūrybingas ir mėgsti mokytis ir gilintis į darbo procesus - mes priimsime tave į savo komadą. Nes čia - Osamoje - atliekame labai svarbų darbą!
 
UAB „Osama“ nuolatos ieško naujų komandos narių. Laukiame studentų praktikai (pardavimų, marketingo, vending srityse). Užpildyk savo CV bei motyvacinį laišką ir siųsk: info@osama.lt
 
 
Akimirkos iš "Osama" šeimos gyvenimo:
 

Įmonėje savo karjerą pradėjau 2012 metais, HoReCa skyriaus vadovės pareigose. Man tai buvo nemažas iššūkis, bet tikėjau, kad turima patirtis ir žinios padės pagerinti skyriaus veiklą. Po 1,5 metų vadovai įvertino mano įdėtas pastangas ir pasiūlė užimti YSK skyriaus vadovės poziciją. Dėkoju įmonės vadovams už suteiktas galimybes ir pasitikėjimą.

Laura Šukienė Ypatingai svarbių klientų skyriaus vadovė

Įmonėje esu jau 5 metus. Pradėjau dirbti agentu, bet visada norėjau augti ir tobulėti, todėl pradėjau bendrauti su pardavimų specialistais, skaityti specialią literatūrą, lankyti seminarus. Atsiradus galimybei, pretendavau į YSK vadybininko vietą. Įmonės vadovai pamatę mano progresą, suteikė man galimybę. Ties tuo nesustojau, ėjau tolyn ir dabar esu HoReCa skyriaus vadovas.

Vytautas Pečiukonis HoReCa skyriaus vadovas

Dirbant įmonėje mane motyvuodavo noras padaryti daugiau, nei tikimasi ir siekimas visada būti pirmu. Pradėjęs dirbti lentynų priežiūros specialistu, greitai kilau karjeros laiptais iki prekybos agento, po to agentų vadovo ir Latvijos padalinio direktoriaus pareigų. Šiuo metu esu vienas iš įmonės akcininkų. Manau, kad dirbant labai svarbu greitai spręsti iškilusias problemas, nebijoti daryti klaidų ir niekada nesustoti siekti užsibrėžtų tikslų.

Romans Belavins UAB „Osama“ akcininkas, Latvija
Mane labiausiai skatina tai, kad šioje įmonėje, pastebimos ir vertinamos įdėtos pastangos.  O tai motyvuoja išsikelti naujų tikslų, siekti jų ir neapsiriboti 100 % padarytu darbu. Manau, tokia ir buvo mano sėkmės priežastis. Tik nauji iššūkiai, tobulėjimas, veržlumas ir optimizmas leidžia žmogui save realizuoti bei siekti užsibrėžtų asmeninių tikslų.
Zigmas Pečiulis Ypatingai svarbių klientų skyriaus vadybininkas
Sėkmė yra nuolatinis tikslo siekimas nepaisant aplinkos, susiklosčiusių aplinkybių, prasto oro. Tai noras visada būti pirmoje vietoje, troškimas pasiekti pačius aukščiausius rezultatus, atsidavimas savo pareigoms, pripažinimo siekimas. Sėkmė, kai esi geriausias savo srityje ir tave įvertina kiti. Tokia yra mano 14 metų sėkmingo darbo įmonėje paslaptis.
Eimantas Venckus Panevėžio padalinio vadovas