Prekės
Akcijos

Distribucijos paslaugos

Išmani distribucija

UAB „Osama“ vykdoma išmani distribucija - tai novatoriškas ir efektyvus paslaugų kompleksas, apimantis prekių platinimą, prekydėstą, marketingą ir logistiką. Jos dėka galite aiškiai įvertinti rinkos potencialą, lanksčiai rinktis, kur ir kiek investuoti, pagrįstai valdyti resursus, analizuoti situacijos progresą online režimu ir mokėti tik už realiai atliktus darbus.
Distribucija tai paslauga, leidžianti prekei nukeliauti kelią nuo gamintojo iki galutinio vartotojo, kuo plačiau prekes išplatinant rinkoje. Vienos prekės yra brangios, kitos pigios, vienos skirtos masiniam vartojimui, kitos tik tam tikram segmentui, vienos turi dideles investicijas į žinomumo kūrimą, kitoms pakanka tiesiog būti lentynoje, vienos yra naujos rinkoje, kitos jau besitraukiančios iš rinkos ir panašiai, todėl svarbu į šią situaciją pažiūrėti išmaniai arba kitais žodžiais kūrybiškai pritaikant kiekvienam produktui konkrečius sprendimus ir konkrečių paslaugų kompleksą.
UAB „Osama“ stengiasi į kiekvieną gamintoją, kiekvieną prekinį ženklą pažvelgti, kaip į unikalią sistemą, turinčią skirtingus poreikius, reikalavimus, pajėgumus, produktų apimtis ir tikslus. Tam buvo sukurtas išmanios distribucijos  paslaugų kompleksas, kad galėtume lanksčiai ir kūrybiškai pasiūlyti sprendimus ir paslaugas, reikalingas tik konkrečiam partneriui ir pačias palankiausias konkretaus produkto vystymo strategijas. Išmanios distribucijos paslaugų kompleksą sudaro daugiau, kaip 50 teikiamų paslaugų iš įvairių sričių: prekyba, logistiniai sprendimai, analizės ir marketingas, 
 
KUO UAB "OSAMA" TEIKIAMOS PASLAUGOS IŠSKIRTINĖS? 

NOVATORIŠKA-OPERATYVU-LANKSTU-ANALITIŠKA-SKAIDRU-KŪRYBIŠKA-IŠMANU

  • UAB „Osama“ gali pasigirti novatorišku požiūriu, technologijomis ir programine įranga, kas sudaro galimybę reaguoti, keisti veiksmus procesų eigoje. Tai kompanija, turinti unikalią programinę įrangą, galinčią apdoroti informaciją apie rinką ir pateikti išsamią informaciją apie prekydėstą iš visos rinkos.
  • Yra užtikrinami operatyvūs sprendimai - keisti sprendimus naudojamų technilogijų dėka - realiu laiku stebint rinką. Online rėžime galima kontroliuoti savo produktų ekspoziciją lentynose, akcijų vykdymą, greitai reaguoti į konkurentų veiksmus. Prekės operatyviai išplatinamos net atokiausiose vietovėse. Klientų aptarnavimo vadybininkai periodiškai lanko klientus, formuoja prekių užsakymus ir skatina pirkimus, informuodami apie vykstančias akcijas. 
  • Teikiamų paslaugų kompleksas suteikia galimybę lanksčiai rinktis sąlygas, pagal individualius poreikius. Yra galimybė rinktis paslaugų kompleksą arba kažkurią vieną paslaugą atskirai. Taip pat sudaromos sąlygos nustatyti paslaugų teikimo terminus, prekydėstos kriterijus, klientų lankymo dažnumą, prekybos taškų, kuriuose norima prekiauti skaičių - distribucijos kanalus, pakuočių atkrovimo kriterijus ir kt. Pasirinkta lanksti prekių išplatinimo sistema leidžia nuolatos palaikyti ryšį su klientais, žinoti ir suprasti jų lūkesčius bei poreikius ir atitinkamai reaguoti. Užsakymų priėmimo sistema yra pritaikyta kiekvieno kliento poreikiams. Jis gali užsakyti prekes per aptarnavimo vadybininkus, nemokamu telefonu bei el.paštu.
  • Ilgametė patirtis ir išmanios technologijos sudaro sąlygas neribotais pjūviais analizuoti rinką, nuo paprasčiausios apyvartos pagal klientus/prekes iki kiek parduotuvių laikosi nustatytų prekydėstos standartų - tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje.
  • Šių dienų informacijos sraute kartais sudėtinga įvertinti teikiamų paslaugų skaidrumą, todėl UAB "Osama" užtikrina skaidrius paslaugų įkainius ir partneriai moka tik už realiai atliktas paslaugas. Pateikiama kiek visame distribucijos paslaugų komplekse kainuoja gamintojo prekės logistika, lentynų priežiūra ar akcijų organizavimas.
  • Kintančioje paslaugų rinkoje itin svarbus kūrybiškumas, todėl tai labai svarbus UAB "Osama" teikiamų paslaugų kriterijus. Teikiamos paslaugos suderina naujas technologijas, rinkos tendencijas, komandos kompetencijas ir ekspertinę patirtį inicijuojant kūrybiškus sprendimus. Įmonėje sudaroma aplinka leidžia žmonėms išreikšti save, tobulėti bei jaustis pilnaverčiu komandos nariu.