Prekės
Akcijos

Apie mus

Apie mus

Osama – nuolatos tobulėjanti,ambicingų tikslų siekianti, veržli prekybos paslaugų įmonė, kuri savo kokybišku darbu  partneriams  padeda pasiekti jų tikslus.

Įkurta Lietuvoje 1997 metais, Latvijoje – 2002 metais, UAB „Osama“ dėl puoselėjamų vertybių ir per ilgus metus atrastos sėkmės formulės išliko konkurencinėje kovoje ir tapo viena stipriausių partnerių.

Šiais laikais, kad plėtoti verslą, kai rinka nuolatos keičiasi, vartotojų poreikiai auga, o konkurencija didėja, nepakanka žinoti rinkos dalį, bendras sąnaudas  ar savo maržą. Prekybos tinklai turi didžiulę derybinę galią, o sąlygų gerinimas tampa nemenku iššūkiu siekiant išlaikyti produktų pelningumą.

Šiuo metu UAB „Osama“ turi 4452 klientus Lietuvoje ir 2314 klientus Latvijoje, dirba su gamintojais visoje Europoje, kurių skaičius pasiekė beveik 100. Savo klientams tiekia daugiau kaip 1600 skirtingų produktų pozicijų. Daugelis prekinių ženklų yra lyderiaujantys rinkoje, pvz. KUBUŠ, TYMBARK, kurie sudaro 20,7% visos sulčių rinkos, VYTAUTAS, AKVILĖ, BIRUTĖ, kurie sudaro 20,2% vandens rinkos ir kt. 

Įmonės struktūra

Šiuo metu įmonėje dirba 223 darbuotojai, kurie yra suskirstyti į funkcinius padalinius, todėl kiekvienas darbuotojas gali tinkamai atstovauti savo partnerių ir klientų interesus. Įmonėje veikia 5 pagrindiniai funkciniai skyriai: pardavimų, pirkimų, prekybos iš automatų, logistikos ir apskaitos.